MAGAZİN

Haberler MAGAZİN RÜZGAR ERKOÇLAR ÖPÜŞME SAHNESİ HAKKINDA KONUŞTU

RÜZGAR ERKOÇLAR ÖPÜŞME SAHNESİ HAKKINDA KONUŞTU

2018-05-16 18:34:16 / Son Güncelleme : 2018-05-16 18:34:16
RÜZGAR ERKOÇLAR ÖPÜŞME SAHNESİ HAKKINDA KONUŞTU
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google Plus'de Paylaş
Cinsiyet değiştirme operasyonuyla gündeme gelen ve eylül ayında Tuğba Beyazoğlu ile evlenen Rüzgar Erkoçlar, yeni filmindeki öpüşme sahnesi için "Toplamda iki defa çekildi" ifedesini kullandı.

Emre Saygı'nın sunduğu,  talk show programı 'Hadi Be'nin bu haftaki konuğu, 'Öğrenci Kafası Soygun' filmiyle seyirci karşısına çıkan oyuncu Rüzgar Erkoçlar oldu.

Rüzgar Erkoçlar, başrolünde yer aldığı ''Öğrenci Kafası Soygun hakkında şunları söyledi: "Filmin isminden de anlayacağımız şekilde 7 genç bir soyguna girişiyoruz. Ama bizi o soyguna neler itiyor ve sonrasında neler yaşanıyor? Bunları öğrenmeleri için seyircimizin filmi izlemesi gerekiyor. Ben filmde 'Toprak' karakterini canlandırıyorum. Emniyet müdürünün oğlu. Babadan dolayı bir despotluk ve kontrollülük durumu var Toprak'ta. O şekilde yetişmiş. İçindeki delilik, arkadaşları sayesinde açığa çıkıyor."

Rüzgar Erkoçlar, 'Öğrenci Kafası Soygun' filminde yer alan öpüşme sahnesi için, "Çok kısa ama ağır çekimde verilen bir sahne. Zaten bir geniş açıdan, bir de yakından toplamda iki defa çekildi. Yani çok tekrar yapmadık" dedi.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google Plus'de Paylaş
İLGİNİ ÇEKEBİLİR
1 2 3 4 5